06 Oct, 2017

Originálny darčekový box na víno s vašim dizajnom

V máloktorom reprezentatívnom predmete je toľko radosti a prekvapenia ako v darčekovom boxe s vínom. Zvlášť, keď ho doplníme krásnou potlačou obalu, vlastnou etiketou vína a pribalíme malú pozornosť.

Box je zhotovený z pevnej vlnitej lepenky a tzv. papierového rukávu, ktorý má dve využitia. Okrem toho, že box chráni pred jeho otvorením, tento obal slúži aj na plnofarebnú potlač produktu.

Box Vám vyplníme buď dodaným vínom alebo Vám zabezpečíme kvalitné víno s vlastnou etiketou priamo od výrobcu.

Do boxu ďalej môžeme pribaliť podľa priania zákazníka pozornosti ako čokoládové pralinky, pero na papierovom výseku, výborný čaj, pozdrav, vínne nálievky popr. iný Vami navrhnutý predmet. Aby bol set dokonalý, ručne Vám k nemu vyrobíme darčekovú tašku a všetko to zladíme do krásneho a elegantného dizajnu.

Darujte viac než len dar, zaujmite na prvý pohľad!

Radi Vám poradíme a navrhneme Vašu vlastnú alternatívu, kontaktujte nás na číslach 0918 804 232, 0918 455 271 alebo emailom: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

box foto

Prevádzkovateľ webu www.finery.sk, spoločnosť Finery Decor, s.r.o., IČO 45279276 spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na na analytické účely. V prípade Vášho súhlasu tiež pre retargetting. VIAC INFORMÁCII...