DARČEKOVÉ TAŠKY

K peknému darčeku patrí aj darčeková taška

Darčeková taška dodá aj tomu najobyčajnejšiemu prezentu eleganciu a šarm.

Naša kreativita a vášeň pre dokonalosť nás neustále poháňa vpred a každému klientovi vždy navrhneme a vymyslíme vlastný jedinečný dizajn.

Medzi najobľúbenejšie darčekové tašky patria:

  • Darčeková taška s ľudovým motívom small (145 × 155 × 105 mm) v troch farebných prevedeniach, vhodná k menším suvenírovým predmetom ako sú hrnček, sviečka a drobné predmety na papierovom výseku. Pri tejto taške je možný branding v podobe elegantného 3D modulu.
  • Darčeková taška s ľudovým motívom medium (300 × 230 × 100 mm). Krásna sivá farebnosť, jemne trblietavý efekt a efektne dotlačený erb/logo/kresba dodáva taške tú správnu eleganciu.
  • Exkluzívne ručne lepené tašky s vlastným dizajnom navrhneme a vyrobíme so spevneným dnom, bokmi a textilnými PP držadlami. V ponuke máme až 13 rozmerov, pri ktorých sa vaša fantázia slušne zapotí.
  • Novinka: Darčekové tašky na fľašu. Našu ponuku sme rozšírili o krásne elegantné a jedinečné darčekové tašky na fľašu. Každý si nájde ten svoj štýl. Od plne graficky spracovanej alternatívy, cez prírodný materiál, až po jednoduchý a čistý štýl.
  • Igelitové tašky. Preferujete lacnejšiu alternatívu tašky? Potom si určite vyberiete igelitové tašky v nasledujúcich troch rozmeroch: malá 26 × 37 cm, stredná 35 × 45 cm, veľká 61 × 50 cm, na ktoré navrhneme vlastný dizajn a potlačíme ich technológiou sieťotlače.

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme tú najvhodnejšiu alternatívu.

 

KATALÓG NA STIAHNUTIE

Pozrite sa na našu ponuku v prehľadnom katalógu a veríme, že si vyberiete ten správny predmet. Katalóg sa vám zobrazí po zadaní emailovej adresy. Budeme ju strážiť ako oko v hlave a použijeme len v prípade ďalšej komunikácie.

Už len jeden krok...

Odoslať ×

Chcete nezávaznú cenovú ponuku?

Stačí nám napísať správu prostredníctvom nasledujúceho formuláru. Odpovieme najneskôr do 24 h.

Tento údaj je povinný

Email je povinný údaj

Tento údaj je povinný

Invalid Input

Potrebujeme vedieť s čím Vám môžeme pomôcť

Potvrďte, prosím, že nie ste spam robot.

Kontaktujte nás

Pripravíme vám cenovú ponuku na reprezentatívne alebo darčekové predmety.

Finery s.r.o.

Zvolenská cesta 173, 974 05  Banská Bystrica,
Slovensko

+421 918 455 271

v pondelok až v piatok od 8.00 - 14.30 h

finery@finery.sk

Ozveme sa vám najneskôr do 24 h.