TEXTIL

očakávajte viac ako ste zvyknutí

Potrebujete textil, ktorý vám bude robiť reklamu čo najdlhšie?

Kvalitným spracovaním potlače a výšivky spolu s jedinečným dizajnom, ktorý vám navrhneme, budete dlho na očiach svojich klientov.

V ponuke máme široké množstvo textilu, ako napr. tielka, tričká, polokošele, košele, mikiny, bundy, šály, čiapky, šiltovky, froté textil, pracovné oblečenie, reflexný textil atď...
Nezabúdame ani na deti. Okrem širokej škály bežného textilu ponúkame aj reflexný textil, ktorý zvýši ich bezpečnosť na ceste.
Aby sme textilu dali ešte väčší šmrnc, odporúčame nami vyvinuté exkluzívne balenia.


Očakávajte viac ako ste zvyknutí.

  • Šesťhranná krabička s požadovaným dizajnom
  • Pilow krabička v dvoch veľkostiach a s požadovaným dizajnom
  • Natur krabička na tričko

Textil Vám môžeme zabaliť aj do plastového vrecúška.

U nás sa stretnete s nasledovnými technológiami:

  • Sieťotlač – patrí k najlepším a najkvalitnejším spôsobom potlače, pri ktorej sa garantuje dlhá životnosť potlačeného materiálu. Táto technológia je vhodná na neobmedzené možnosti voľby potlačeného materiálu (bavlnený textil, dáždniky). Prostredníctvom stierky sa pretláča veľký nános tlačovej farby cez sito priamo na textil. Pri tmavom textile potláčame motív dvakrát, aby dokonale prekryl materiál a aby vaše logo vyznelo krásne.
  • Flex/Flock – touto najjednoduchšou možnosťou potlače je možné potlačiť bavlnu, bavlnu s polyesterom, polyester a nylon. Flex má hladký lesklý povrch a flock semišový. Motív sa vyreže do fólie, prípadne do flocku na plotr, následne sa z nej odstránia časti, ktoré do obrázku nepatria. Obrázok na fólii sa položí na textil a lisom sa nalisuje na textil. Po vychladnutí textilu sa fólia strhne a na textile nám zostane požadovaný motív. Pri viacfarebnom motíve sa tento proces opakuje pri každej farbe. Táto technológia je vhodná napr. pri menách a číslach na textile. Výhodou tohto typu potlače je, že je možná už od 1 ks. Naopak – nevýhodou je, že sa flex/flock vyrába len v určitých základných farbách a malé obrázky sa s touto technológiou neodporúčajú vyrábať.
  • Digitálna nažehľovačka – tento spôsob potlače má menšiu životnosť. Využíva sa pri grafikách, kde je plnofarebná a komplikovaná grafika s prechodom do stratena.
  • Subliflock – touto technológiou odporúčame tlačiť motívy, ktoré nemajú zložité orezové cesty a motív sa skladá z jedného kusu. Subliflock je vhodný pri fotografii, prípadne pri plnofarebných motívoch. Vhodný je aj na potlač tričiek, polokošieľ a dresov.
  • Výšivka – výšivka zušľachťuje takmer akýkoľvek materiál (tričká, polokošele, mikiny, flísový textil, bundy, vesty, čiapky, pracovné odevy atď.). Logá sa aplikujú priamo na odev alebo formou nášivky. Textil odporúčame pred praním otočiť na rubovú stranu a prať pri 30 °C.

Neváhajte nás kontaktovať a my vám radi poradíme čo najvhodnejšiu alternatívu.

KATALÓG NA STIAHNUTIE

Pozrite sa na našu ponuku v prehľadnom katalógu a veríme, že si vyberiete ten správny predmet. Katalóg sa vám zobrazí po zadaní emailovej adresy. Budeme ju strážiť ako oko v hlave a použijeme len v prípade ďalšej komunikácie.

Už len jeden krok...

Odoslať ×

Chcete nezávaznú cenovú ponuku?

Stačí nám napísať správu prostredníctvom nasledujúceho formuláru. Odpovieme najneskôr do 24 h.

Tento údaj je povinný

Email je povinný údaj

Tento údaj je povinný

Invalid Input

Potrebujeme vedieť s čím Vám môžeme pomôcť

Potvrďte, prosím, že nie ste spam robot.

Kontaktujte nás

Pripravíme vám cenovú ponuku na reprezentatívne alebo darčekové predmety.

Finery s.r.o.

Zvolenská cesta 173, 974 05  Banská Bystrica,
Slovensko

+421 918 455 271

v pondelok až v piatok od 8.00 - 14.30 h

finery@finery.sk

Ozveme sa vám najneskôr do 24 h.