11 May, 2020

Keď víno dozreje do exkluzívneho darčeka

A máme tu niečo pre vinárov!
Krásne a elegantné darčekové tašky, boxy, vínne nálievky, tlačoviny, to všetko so skvelým grafickým spracovaním.

 

Darčekové tašky na víno
V našej ponuke nájdete ručne vyrábané darčekové tašky na zákazku so zosilnenými okrajmi a dnom vo farbách od výmyslu sveta.
Ako jediný na Slovensku vyrábame prírodné kraftové tašky s plnofarebnou potlačou aj po bočných stranách.
Žiada sa Vám luxusnejšia verzia? Parciálnym UV lakom a metalickou ražbou Vám toto Vaše prianie splníme.
Žiada sa Vám lacnejšia verzia? V našej ponuke nájdete aj túto možnosť. Tašky potláčame cenovo výhodnou plnofarebnou UV potlačou už od 20 ks.

vinne tasky anim 

Darčekový box na víno
Chcete spolu s vínkom vytvoriť hodnotnejší darček? Darčekový box s personifikovaným rukávom je na takýto darček priam stvorený.
Ďalší priestor radi doplníme o rôzne pochutiny – čaj, mandle v čokoláde, slané mandle, krekry, poprípade iné predmety ako sada na víno, otvarač, nálievky, sviečka, vianočná dekorácia a mnoho ďalších predmetov podľa želania klienta v balení a brandingu, ktorý graficky doladíme s obalom boxu.

V ponuke sú 2 vnútorné alternatívy vyplnenia boxu a to buď celé vsadené do hĺbky alebo časť je vyvýšená. Box je z pevnej 4-vrstvovej lepenky s rozmerom 34x21x10 cm. Výška fľaše nesmie presahovať 32 cm. K uvedenému boxu odporúčame ručne lepenú darčekovú tašku o rozmere 340x110x230 cm, ktorú opäť graficky zladíme k celému darčekovému boxu.

.

boxy

 

Vínne nálievky
K dobrému vínku v očarujúcej taške pre vás vyrobíme balenie vínnych nálievok v originálnej personifikovanej krabičke buď v plnofarenom prevedení alebo v prírodnom balení s Vašim vlastným logom. Bežne sú v balení 2 ks, no pokiaľ vínne nálievky máte vo svojej ponuke, radi Vám dodáme len samotné krabičky.

nalievky

 

Tlačoviny
Získavajte nových klientov, budujte vlastnú značku a zvyšujte predaj aj za pomoci rôznych tlačovín!
Vizitky, letáky, plagáty, papierové obaly, roll-upy, brožúry sú neodmysliteľnou súčasťou a radi Vám pomôžeme aj v tomto smere – navrhneme, vytlačíme a doručíme.

tlacoviny

 

Textil
Radi Vám navrhneme vhodný textil podľa požiadaviek od lacnejších možností určené na masové rozdávanie až po tie najkvalitnejšie možnosti.
K textilu sme vyvinuli prekrásne darčekové balenia opäť s možnosťou Vášho vlastného dizajnu.
Tričká so skvelou digitálnou tlačou už od 1 ks.

Kalkulácie sa pripravujú na základe požadovanej kvality textilu, farebnosti, textilu, množstva, veľkosti a farebnosti potlače a počtu stehov pri výšivke..
V ponuke rôzne typy textilu: tričká, tielka, polokošele, košele, mikiny, flísové / softshellové, / zimné bundy, šiltovky, čiapky šály, uteráky, deky, atď.
Ďalšie technológie: digitálna tlač, sieťotlač, flex/flock, digitálna nažehľovačka, subliflock a výšivka. Poradíme Vám tie najvhodnejšie alternatívy.

textil

 

Grafika
Máme bohaté skúsenosti s prípravou prekrásnych grafických dizajnov, spracovaním lôg.
V rámci objednávky Vás zasypeme niekoľkými kreatívnymi návrhmi, aby ste si mohli vybrať ten najkrajší.

grafika

 

Na zákazku
Máte už dlho v hlave nejakú svoju ideu balenia? Ste na správnej adrese.
Sme otvorení rôznym nápadom a realizáciám akýchkoľvek balení a iných nápadov. Radi Vašu predstavu dotiahneme do konca.

 special

 

Radi spoznáme Vaše kvalitné vínko, Váš príbeh, starostlivú výrobu a pretavíme ich aj na nami ponúkanom tovare.

 

Máte otázky? Neviete si rady? Niečo Vám nie je jasné? Potrebujete cenovú ponuku?
S radosťou sa Vám budeme venovať na číslach 0918 804 232, 0918 455 271 alebo emailom: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Vaše Finery

 

 

 

 

 

 

 

Prevádzkovateľ webu www.finery.sk, spoločnosť Finery Decor, s.r.o., IČO 45279276 spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na na analytické účely. V prípade Vášho súhlasu tiež pre retargetting. VIAC INFORMÁCII...