11 máj, 2020

Keď víno dozreje do exkluzívneho darčeka

A máme tu niečo pre vinárov!
Krásne a elegantné darčekové tašky, boxy, vínne nálievky, tlačoviny, to všetko so skvelým grafickým spracovaním.

 

Darčekové tašky na víno
V našej ponuke nájdete ručne vyrábané darčekové tašky na zákazku so zosilnenými okrajmi a dnom vo farbách od výmyslu sveta.
Ako jediný na Slovensku vyrábame prírodné kraftové tašky s plnofarebnou potlačou aj po bočných stranách.
Žiada sa Vám luxusnejšia verzia? Parciálnym UV lakom a metalickou ražbou Vám toto Vaše prianie splníme.
Žiada sa Vám lacnejšia verzia? V našej ponuke nájdete aj túto možnosť. Tašky potláčame cenovo výhodnou plnofarebnou UV potlačou už od 20 ks.

vinne tasky anim 

Darčekový box na víno
Chcete spolu s vínkom vytvoriť hodnotnejší darček? Darčekový box s personifikovaným rukávom je na takýto darček priam stvorený.
Ďalší priestor radi doplníme o rôzne pochutiny – čaj, mandle v čokoláde, slané mandle, krekry, poprípade iné predmety ako sada na víno, otvarač, nálievky, sviečka, vianočná dekorácia a mnoho ďalších predmetov podľa želania klienta v balení a brandingu, ktorý graficky doladíme s obalom boxu.

V ponuke sú 2 vnútorné alternatívy vyplnenia boxu a to buď celé vsadené do hĺbky alebo časť je vyvýšená. Box je z pevnej 4-vrstvovej lepenky s rozmerom 34x21x10 cm. Výška fľaše nesmie presahovať 32 cm. K uvedenému boxu odporúčame ručne lepenú darčekovú tašku o rozmere 340x110x230 cm, ktorú opäť graficky zladíme k celému darčekovému boxu.

.

boxy

 

Vínne nálievky
K dobrému vínku v očarujúcej taške pre vás vyrobíme balenie vínnych nálievok v originálnej personifikovanej krabičke buď v plnofarenom prevedení alebo v prírodnom balení s Vašim vlastným logom. Bežne sú v balení 2 ks, no pokiaľ vínne nálievky máte vo svojej ponuke, radi Vám dodáme len samotné krabičky.

nalievky

 

Tlačoviny
Získavajte nových klientov, budujte vlastnú značku a zvyšujte predaj aj za pomoci rôznych tlačovín!
Vizitky, letáky, plagáty, papierové obaly, roll-upy, brožúry sú neodmysliteľnou súčasťou a radi Vám pomôžeme aj v tomto smere – navrhneme, vytlačíme a doručíme.

tlacoviny

 

Textil
Radi Vám navrhneme vhodný textil podľa požiadaviek od lacnejších možností určené na masové rozdávanie až po tie najkvalitnejšie možnosti.
K textilu sme vyvinuli prekrásne darčekové balenia opäť s možnosťou Vášho vlastného dizajnu.
Tričká so skvelou digitálnou tlačou už od 1 ks.

Kalkulácie sa pripravujú na základe požadovanej kvality textilu, farebnosti, textilu, množstva, veľkosti a farebnosti potlače a počtu stehov pri výšivke..
V ponuke rôzne typy textilu: tričká, tielka, polokošele, košele, mikiny, flísové / softshellové, / zimné bundy, šiltovky, čiapky šály, uteráky, deky, atď.
Ďalšie technológie: digitálna tlač, sieťotlač, flex/flock, digitálna nažehľovačka, subliflock a výšivka. Poradíme Vám tie najvhodnejšie alternatívy.

textil

 

Grafika
Máme bohaté skúsenosti s prípravou prekrásnych grafických dizajnov, spracovaním lôg.
V rámci objednávky Vás zasypeme niekoľkými kreatívnymi návrhmi, aby ste si mohli vybrať ten najkrajší.

grafika

 

Na zákazku
Máte už dlho v hlave nejakú svoju ideu balenia? Ste na správnej adrese.
Sme otvorení rôznym nápadom a realizáciám akýchkoľvek balení a iných nápadov. Radi Vašu predstavu dotiahneme do konca.

 special

 

Radi spoznáme Vaše kvalitné vínko, Váš príbeh, starostlivú výrobu a pretavíme ich aj na nami ponúkanom tovare.

 

Máte otázky? Neviete si rady? Niečo Vám nie je jasné? Potrebujete cenovú ponuku?
S radosťou sa Vám budeme venovať na číslach 0918 804 232, 0918 455 271 alebo emailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Vaše Finery